images                                   DS1                                       IMG 02

 

 

ДРУШТВО НА ПИСАТЕЛИТЕ НА МАКЕДОНИЈА

Улица „Максим Горки“ број 18, 1000 Скопје

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

тел. 02/322 8 - 039